Szkoła nowych możliwości. Konkurs dobrych praktyk wykorzystania technologii w nauczaniu
Dodał(a):

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Szkoła nowych możliwości. Konkurs dobrych praktyk wykorzystania technologii w nauczaniu


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepsze praktyki związane z wykorzystywaniem nowych technologii na lekcjach.


Edukacja szkolna musi podążać za dynamicznymi zmianami technologicznymi, które stanowią wyzwanie dla całego społeczeństwa. Badania przeprowadzone w ramach projektu “Lekcja:Enter” wskazują na mobilizację szkół w dostosowywaniu się do potrzeb uczniów i oczekiwań rodziców w zakresie korzystania z TiK w kształceniu.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych rozwiązań w zakresie wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (TiK) w edukacji, przygotowanych przez szkoły biorące udział w projekcie „Lekcja:Enter”. Ocenie będą podlegały zgłoszenia w dwóch kategoriach:
 

1. rozwiązań instytucjonalno-organizacyjnych 
2. praktyk metodycznych - opracowanych przez szkoły własnymi siłami lub zaadaptowanych spośród istniejących propozycji. 


Udział w konkursie będzie dla szkoły okazją do podzielenia się swoimi osiągnięciami z innymi uczestnikami projektu “Lekcja:Enter”, a także w szerszym środowisku edukacyjnym. Rozwiązania zebrane w trzech edycjach konkursu posłużą również do stworzenia repozytorium dobrych praktyk.

Udział w konkursie następuje poprzez wypełnienie przez szkołę prostego formularza zgłoszeniowego. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i Harmonogramem.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 grudnia 2020 do godz. 16.00.

W przypadku pojawiających się pytań, można je kierować do Organizatora Konkursu pod adresem mailowym: konkurs@lekcjaenter.pl 


Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Polecamy

NIEM - Krajowy Mechanizm Ewaluacji Integracji
Monitoring i poprawa integracji beneficjentów ochrony międzynarodowej. forintegration.eu

Przeskok do zgody

Seria podkastów poświęcona historii optymizmu, tj. aktywności Polek i Polaków, która doprowadziła do obalenia komunizmu w 1989 roku.
Zapisz się do newslettera
Newsletter