Aktualności

Dodał(a):

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

PIN do sukcesu


Nową audycję o funduszach europejskich uruchomiło Radio PIN we współpracy z Instytutem Spraw Publicznych.
 

Co tydzień w godzinnej audycji „Pin do sukcesu” informacje o najnowszych wydarzeniach związanych z funduszami europejskimi i prezentacja najciekawszych przykładów ich wykorzystania. Eksperci i urzędnicy wyjaśnią, jak przygotować dobry wniosek. Ci, którzy już to zrobili, opowiedzą, na jakie napotykali trudności i jak udało im się je ominąć. Twórcy audycji stawiają przed sobą zadanie tłumaczenia, jak to wszystko działa, i wyjaśniania wątpliwości.
 
Audycja jest adresowana do każdego, kto chciałby skorzystać z funduszy, ale nie wie jak zacząć. Dla każdego, kto nie jest pewny, czy jego projekt ma szansą na dofinansowanie, albo nie wie, gdzie szukać pomocy. Słuchacze będą mieć możliwość zadawania pytań przez cały tydzień, również w trakcie trwania programu, za pomocą telefonów komórkowych i adresu mailowego fundusze@radiopin.pl. Na część pytań zaproszeni goście odpowiedzą na antenie.
 
Odcinki premierowe w każdy wtorek o 15.00. Powtórki w sobotę o 13.00. Więcej informacji na www.radiopin.pl/pindosukcesu. Partnerem w projekcie jest Instytut Spraw Publicznych. Program współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna.

Polecamy

NIEM - Krajowy Mechanizm Ewaluacji Integracji
Monitoring i poprawa integracji beneficjentów ochrony międzynarodowej. forintegration.eu

“Beyond Us and Them”

Seria podkastów o radykalizacji w czasach polaryzacji społecznej
Zapisz się do newslettera
Newsletter