Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Jesteś na wolontariacie w Niemczech? Weź udział w badaniu!


Jesteś na kilkumiesięcznym wolontariacie w Niemczech? Zastanawiasz się, jak ten pobyt na Ciebie wpłynie, jak możesz się przez ten czas zmienić? Bez względu na to, czy ciągle szukasz odpowiedzi na te pytania, czy też masz już pewne refleksje na ten temat podziel się z nami swoimi doświadczeniami i weź udział w badaniu wolontariuszy. Każdy głos się liczy!

 
Instytut Spraw Publicznychwspólnie z niemieckim Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (Zentrum für zivilgesellschaftliche Entwicklung) działającym przy Uniwersytecie we Fryburgu prowadzi badania poświęcone rezultatom jakie z wolontariatu polsko-niemieckiego wynikają dla wolontariuszy z obu krajów. Kontynuujemy w ten sposób nasze wcześniejsze działania związane z promocją wolontariatu. Więcej informacji o obecnym projekcie znajdziesz tutaj: http://isp.org.pl/site.php?id=887.
 
Zgłoszenia do badania prosimy przesyłać na adres: filip.pazderski@isp.org.pl do 31 stycznia 2013r. Osoby zainteresowane projektem otrzymają link do ankiety oraz informację o dalszych etapach badania.

Zapisz się do newslettera
Newsletter