Transformacja Cyfrowa Szkół ’2022 w moim regionie. Co dalej? Województwo - podlaskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Celem spotkania, organizowanego w ramach projektu „Lekcja:Enter”, jest opracowanie rekomendacji, które przyczynią się do upowszechnienia  stosowania nowych technologii w edukacji oraz kształtowanie świadomej i otwartej postawy kadry pedagogicznej wobec włączania TIK w klasie.

W  trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznają się z doświadczeniami ze szkoleń dla nauczycieli w zakresie wykorzystania TIK prowadzonych przez współorganizatorów spotkania w wymienionych regionach oraz z przykładami dobrych praktyk szkolnych. W wyniku dyskusji z dyrektorami szkół wyróżnionych w konkursie dobrych praktyk szkolnych oraz z ekspertami (patrz agenda spotkania) zostaną wypracowane rekomendacje działań, jakie powinny być podjęte w celu upowszechniania TIK zarówno na poziomie szkoły, gminy, regionu jak i całego kraju.  
 
Spotkanie będzie okazją do wypowiedzenia się jakie doświadczenia z pracy zdalnej sprawdziły się w szkołach oraz jak je wykorzystać w szkole stacjonarnej podtrzymując wzrost kompetencji cyfrowych nauczycieli. 
 
Prosimy o rejestrację za pomocą formularza online  do 16 maja br.

Potwierdzenie zgłoszenia zostanie automatycznie wysłane przez Instytut Spraw Publicznych na  adres mailowy podany podczas rejestracji. 
 
Spotkanie zostanie przeprowadzone za pomocą platformy ZOOM i będzie rejestrowane. 

Program spotkania 

Agenda VI - 17maja 2022

Formularz rejestracji na wydarzenie - Transformacja Cyfrowa Szkół ’2022 w moim regionie.

Formularz był aktywny do 2022-05-16 23:59.

Polecamy

NIEM - Krajowy Mechanizm Ewaluacji Integracji
Monitoring i poprawa integracji beneficjentów ochrony międzynarodowej. forintegration.eu

“Beyond Us and Them”

Seria podkastów o radykalizacji w czasach polaryzacji społecznej
Zapisz się do newslettera
Newsletter