RODO: Polityka prywatności i ochrony danych osobowych
Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

RODO: Polityka prywatności i ochrony danych osobowych


Szanowni Państwo,

Fundacja Instytut Spraw Publicznych pragnie poinformować, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ws. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych potocznie RODO:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Instytut Spraw Publicznych z siedzibą w Warszawie (00-031), przy ul. Szpitalnej 5 lok. 22.
  •  Kontakt z Fundacją możliwy jest za pomocą poczty tradycyjnej, e-mail: isp@isp.org.pl, lub telefonicznie 22 5564261.
  • Wysyłamy tę wiadomość, ponieważ Pana/Pani dane znajdują się w naszej bazie kontaktów w związku z subskrybcją na newsletter ISP. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są na podstawie Pana/Pani zgody. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu informowania o działaniach i wydarzeniach Instytutu Spraw Publicznych. Pana/Pani dane przetwarzane będą nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów na które wyrażają Państwo zgodę. Po tym czasie Państwa dane będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie tak długo, jak przewiduje prawo.


Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony DanychOsobowych.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim.

Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Zapisz się do newslettera
Newsletter