Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Polityka może być uczciwa! Nowi polityczni liderzy w Sumach i Winnicy


ISP oraz Fundacja Nasze Podola (Winnica) odwiedzają ukraińskie miasta z serią treningów poświęconych efektywnemu kampanii wyborczej. Celem spotkań jest pokazanie przedstawicielom organizacji pozarządowych, że polityka może być przejrzysta, ale do tego potrzebne jest zaangażowanie ludzi uczciwych, którzy wiedzą jak pomagać lokalnym społecznościom. 


Treningi w trzech ukraińskich miastach (Sumach, Winnicy oraz Odessie) prowadzi Natalia de Barbaro, trenerka z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach z komunikacji, przywództwa i zarządzania zespołem. Prowadziła szkolenia i doradzała politykom w Polsce, Ukrainie, Chorwacji, Słowacji oraz Bośni i Hercegowinie. Podczas szkolenia uczestnicy dyskutują o sensie startu w wyborach, określają swoje grupy docelowe oraz budują strategię wyborczą opierając się na pomysłach zmian, które chcieliby wprowadzić w swoim otoczeniu.

Spośród wszystkich uczestników spotkań w Sumach, Winnicy i Odessie wybranych zostanie dziesięć osób, które zaproszone zostaną na  tygodniową wizytę studyjną do Warszawy.
Zapisz się do newslettera
Newsletter