Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Konsultacje społeczne - ankieta ISP


Instytut Spraw Publicznych zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety na temat procesu konsultacji społecznych wobec stanowisk rządów do dokumentów Unii Europejskiej.

 
Instytut Spraw Publicznych prowadzi badania na temat uczestnictwa organizacji pozarządowych, związków zawodowych, stowarzyszeń zawodowych i innych organizacji w konsultacjach społecznych dotyczących stanowisk RP wobec dokumentów Unii Europejskiej. Stanowiska są przygotowywane przez poszczególne ministerstwa w odniesieniu do propozycji legislacyjnych i dokumentów politycznych UE.
 
Zapraszamy do wypełnienie krótkiej ankiety skierowanej do przedstawicieli tego typu instytucji (bez względu na to, czy biorą Państwo udział w tych konsultacjach, czy nie), aby uzyskać ogólny obraz wykorzystania metod konsultacji społecznych przy pracy nad tymi dokumentami.
 
Ankieta zawiera 20 pytań. Jej wypełnienie zajmie maksymalnie 5 minut. Państwa odpowiedzi pozostaną anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie do analizy statystycznej. Z góry dziękujemy za pomoc w naszym badaniu!
 
Przejście do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/15TihhBXsvUAu03uwm1CjCxpHU-dAWKu4oIgX6-KgUhY/viewform
 
Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach programu „Europa dla Obywateli”.
 
Zapisz się do newslettera
Newsletter