Wydawnictwa Instytutu Spraw PublicznychZapraszamy autorów do publikowania prac naukowych w naszym wydawnictwie.Instytut Spraw Publicznych (ISP) znajduje się na liście wydawców publikujących recenzowane monografie naukowe, zgodnie z komunikatem MNiSW z dnia 17 grudnia 2019. Nasze wydawnictwo znalazło się na poziomie I w tym wykazie.

Według  przyjętej przez ministerstwo klasyfikacji, autor uzyskuje 80 punktów za publikację monografii naukowej w ISP.

Naszym nakładem ukazało się do tej pory ponad 800 tytułów, na liście opublikowanych dzieł znajdują się zarówno książki drukowane, jak i wydane w wersji online. Publikacje ISP przygotowywane są przez zespół specjalistów, którzy realizują pełen cykl wydawniczy - redakcję językową, korektę, skład, projekt graficzny, opracowanie materiału ilustracyjnego. Czas realizacji każdej publikacji różni się, ponieważ każda książka jest inna i ma swoją specyfikę, ale dzięki pracy w produktywnym i profesjonalnym gronie zapewniamy bardzo sprawne wydanie monografii przy zachowaniu najwyższych standardów edytorskich. 

Starannie rozpatrujemy złożone propozycje wydawnicze, dbając o wysoki poziom merytoryczny opracowań ukazujących się nakładem ISP.

Propozycje wydawnicze prosimy przesyłać pocztą elektroniczną w formacie pdf lub docx, na adres działu publikacji Instytutu Spraw Publicznych: publikacje@isp.org.pl.

Polecamy

NIEM - Krajowy Mechanizm Ewaluacji Integracji
Monitoring i poprawa integracji beneficjentów ochrony międzynarodowej. forintegration.eu

Przeskok do zgody

Seria podkastów poświęcona historii optymizmu, tj. aktywności Polek i Polaków, która doprowadziła do obalenia komunizmu w 1989 roku.
Zapisz się do newslettera
Newsletter