Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce  we współpracy z Centrum Liderów Kompetencji Cyfrowych UKSW zaprasza na coroczną konferencję poświęconą umiejętnościom cyfrowym.

Podczas konferencji zostanie ogłoszona VI edycja LISTA 100 ‘2022 obejmująca 100 osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwijania świadomości oraz kompetencji cyfrowych w Polsce w minionym roku.

Konferencji jest przyjrzenie się  planowanym działaniom podejmowanym przez administrację  publiczną mającym na celu podniesienie umiejętności cyfrowych obywateli, w tym Programowi Rozwoju Kompetencji Cyfrowych przyjętym do realizacji kilka dni temu, Polityce Cyfrowej Transformacji Edukacji w Polsce od 2023 roku oraz działaniach na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych obywateli w programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027. Inicjatywy te zostaną przedstawione przez przedstawicieli rządu.

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z Centrum Liderów Kompetencji Cyfrowych utworzonym na UKSW pod kierunkiem prof. dr hab. Grażyny Szpor.

Prosimy o rejestrację za pomocą poniższego formularza


Wystąpienie otwierające wygłosi Paweł Lewandowski - Podsekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, 


Klauzula informacyjna RODO
 

Umiejętności cyfrowe 2023.pl

Formularz był aktywny do 2023-03-05 23:59.
Zapisz się do newslettera
Newsletter