Polska jest jednym z najbardziej podzielonych społeczeństw Europy. Jednocześnie 87% Polek i Polaków jest zmęczonych polaryzacją, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. Zielona transformacja to jedno z najbardziej rozpalających zagadnień. Poszukiwanie odpowiedniego języka, by prowadzić skuteczną komunikację na ten temat, to jedno z najważniejszych zadań dla aktywistów i aktywistek klimatycznych. 
 

Instytut Spraw Publicznych we współpracy z Fundacją Nowej Wspólnoty zaprasza na webinar o komunikacji na temat klimatu i środowiska. Podczas webinaru Katarzyna Binda - trenerka dialogów o klimacie - podzieli się wnioskami z tych spotkań. Porozmawiamy o skutecznej komunikacji, konkretnych narracjach i tematach, które rozgrzewają dyskusje oraz tych, które pozwalają się spotkać i porozumieć nawet z osobami o odmiennych poglądach. 

Fundacja Nowej Wspólnoty zorganizowała ponad 50 dialogów wspólnotowych na tematy łączące i dzielące Polki i Polaków, w tym dotyczące klimatu i środowiska. 

Jeśli działasz lub chcesz działać  na rzecz klimatu, środowiska i chciałbyś/chciałabyś skuteczniej komunikować się z osobami o innych poglądach, to spotkanie jest dla Ciebie. 

Termin: 13 czerwca, 18:00-19.30
Formuła: online

Prosimy o rejestrację poprzez formularz:
 

Jak (nie) rozmawiać o klimacie

Formularz był aktywny do 2024-06-13 14:00.

Newsletter: Żywność, rolnictwo i my

Formularz był aktywny do 2024-06-13 14:00.
Zapisz się do newslettera
Newsletter