Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Wyniki badań sondażowych „Na Zachodzie lepiej niż u nas w Rosji - Rosjanie o Rosji, Polsce i Niemczech” dostępne na stronie ISP


„Prawie połowa badanych Rosjan uważa, że państwo rosyjskie nie dba o dobro swoich obywateli, a zdaniem aż 80% ankietowanych korupcja jest powszechnym problemem wśród rosyjskich urzędników” wynika z badań ISP przeprowadzonych w kooperacji Fundacją Współpracy Polsko – Niemieckiej.


Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem z badań sondażowych, w którym znajdą państwo informacje m.in. na temat tego w jaki sposób Rosjanie postrzegają swoje państwo,  co myślą o sytuacji w Polsce i w Niemczech oraz jak oceniają stosunki bilateralne Rosji z tymi państwami.
 
Komunikat z badań w wersji polskiej >>>>
Komunikat z badań w wersji rosyjskiej >>>>
Komunikat z badań w wersji niemieckiej >>>>

Badania sondażowe zostały zrealizowane w ramach projektu "Wizerunek Polski, Polaków i Niemiec, Niemców w Rosji" w listopadzie 2011 r. przez Centrum Lewada na reprezentatywnej grupie mieszkańców Rosji.

Projekt powstał dzięki kooperacji z Fundacją Współpracy Polsko - Niemieckiej i dzięki  finansowemu wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
Zdjęcia z prezentacji:

Zapisz się do newslettera
Newsletter