Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Prezydencja – zaczynamy odliczanie!


Kto chce wiedzieć, co proponuje polski rząd na okres polskiej Prezydencji w Radzie UE i jaki odzew wywołają jego propozycje wśród innych członków Unii i w Brukseli, może zajrzeć na nowy, ekspercki portal o polskiej Prezydencji redagowany wspólnie przez Instytut Spraw Publicznych i Gazetę Wyborczą.


Na portalu Prezydencja2011.PL znajdą się wypowiedzi i komentarze ekspertów ISP, a także dziennikarzy „GW”, dotyczące tego, co będzie się działo na unijnej scenie, oczekiwanych i podjętych decyzji, ich możliwych konsekwencji. Analizy mają być pogłębione, a dostarczane informacje dotyczyć różnych kwestii, związanych z polskim Przewodnictwem w Radzie UE.

- Chcemy, aby odwiedzający naszą stronę dowiadywali się także o tych aspektach Prezydencji, o których mówi się rzadziej, a które są ciekawe i ważne. Dążyć będziemy do przyglądania się temu, co robi rząd oraz inne polskie instytucje. Śledzić będziemy także to, co dzieje się w Brukseli. Zobaczymy, jakie są echa polskiej Prezydencji za granicą  – mówi Agnieszka Łada, która w ISP kieruje Programem Europejskim.


Zapisz się do newslettera
Newsletter