Egzekwowanie standardów pracy w budownictwie i międzynarodowej żegludze morskiej
Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się
Polityka Społeczna

Egzekwowanie standardów pracy w budownictwie i międzynarodowej żegludze morskiej


Zapraszamy do zapoznania się z newsletterem projektu SPLIN.  Dowiecie się z niego o ostatnich działaniach prowadzonych przez Instytut Spraw Publicznych, FORBA (Austria), NOTUS (Hiszpania) i Uniwersytet Jyväskyla (Finlandia) w obszarze strategicznych i innowacyjnych inicjatyw partnerów społecznych i inspekcji pracy na rzecz lepszego egzekwowania standardów pracy.


W newsletterze przeczytacie:
- główne tezy opublikowanych niedawno raportów badawczych dla Austrii, Hiszpanii i Polski dotyczących porozumień w sektorze budownictwa. 
- główne tezy raportu dotyczącego egzekwowania standardów przez ponadnarodowe związki zawodowe w międzynarodowej żegludze morskiej  opracowanego przez fińskiego partnera
- a także o kolejnych krokach naszego partnerstwa.

Badania w projekcie SPLIN prowadzone są w ścisłej współpracy z partnerami stowarzyszonymi projektu, Funduszem Wypoczynkowym i Rozliczeniowym Pracowników Budowlanych (BUAK, Austria), związkiem zawodowym BUDOWLANI (Polska) oraz Fundacion Laboral de la Construcción des Principado de Asturias (Hiszpania).

Więcej informacji na temat raportów krajowych i branżowych oraz samego projektu SPLIN można znaleźć na stronie internetowej projektu www.splin.forba.at

Newsletter jest do pobrania poniżejSPLIN Newsletter 2 in Polish

Zapisz się do newslettera
Newsletter