Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Dr Agnieszka Liszka-Dobrowolska członkinią Rady Fundacji ISP


Dr Agnieszka Liszka-Dobrowolska została wybrana do grona Rady Fundacji Instytutu Spraw Publicznych podczas dorocznego posiedzenia Rady, które odbyło się 24 maja w Warszawie.

Jednocześnie dr Agnieszka Liszka-Dobrowolska złożyła rezygnację z funkcji członka zarządu ISP, w którym zasiadała od 2009 roku.

Dr Agnieszka Liszka-Dobrowolska jest absolwentką Instytutu Dziennikarstwa i Instytutu Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Doktorat z socjologii obroniła w Studium Generale Europa przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jest ekspertką w dziedzinie komunikacji - przez wiele lat zarządzała komunikacją w firmach konsultingowych McKinsey & Company oraz KPMG. Jest również członkinią Rady Programowej Kongresu Kobiet. W latach 2007-2008 była rzeczniczką rządu Donalda Tuska. Obecnie angażuje się naukowo i analitycznie w tematykę zanieczyszczenia powietrza.

Dr Jacek Kucharczyk, prezes zarządu ISP podziękował Agnieszce Liszce-Dobrowolskiej za wieloletnią  pracę w zarządzie Instytutu Spraw Publicznych i wyraził nadzieję na dalszą bliską współpracę.

Obok dr Agnieszki Liszki-Dobrowolskiej w Radzie Instytutu Spraw Publicznych zasiadają: prof. Marcin Król (przewodniczący), Jerzy Baczyński, Igor Chalupec, prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow, prof. Małgorzata Fuszara, prof. Danuta Hübner, Jarosław Kurski, prof. Wojciech Sadurski  oraz Andrzej Topiński.


Zapisz się do newslettera
Newsletter