Aktualności

Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się

Briefing powyborczy: Niemcy wybrali!? Kto naprawdę wygra wyścig o władzę?.


Już 22 września Niemcy wybiorą posłów do Bundestagu. Ekspertka ISP, dr Agnieszka Łada, która przygląda się ostatnim dniom kampanii wyborczej, podróżując po całych Niemczech, uczestnicząc w ostatnich przedwyborczych wiecach i rozmawiając z politykami, skomentuje wyniki głosowania we wtorek 24 września.


Możliwe scenariusze po wyborach do Bundestagu będzie rozważać w debacie z Markiem Krząkałą, posłem na Sejm RP, Przewodniczącym Polsko-Niemieckiej Grupy Parlamentarnej oraz dr. Christianem Schmitzem, dyrektorem Fundacji Konrada Adenauera w Polsce. Rolę moderatora zgodził się przyjąć pan Rafał Woś, Dziennik Gazeta Prawna.

Briefing powyborczy organizowany jest przez Fundację Konrada Adenauera w dn. 24 września 2013 r. (najbliższy wtorek) o godz. 11.30w siedzibie Fundacji Konrada Adenauera w Warszawie, przy ul. Dąbrowskiego 56.

Zapewnione jest tłumaczenie symultaniczne.

 
R.S.V.P. Tel:. 22/845 93 30, mail: kas@kas.pl
 
Zapraszamy do śledzenia aktualnych doniesień Agnieszki Łady z samego centrum kampanii wyborczej w mediach społecznościowych:

•       http://www.tokfm.pl/blogi/lada_po_europie
•       https://twitter.com/AgnieszkaLada
•       https://www.facebook.com/agnieszka.lada.5
•       http://instagram.com/agnieszkalada

Więcej o kampanii, postulatach i polityce niemieckiej na specjalnie utworzonej stronie internetowej: www.isp.org.pl/niemcy2013

Czytaj o programach wyborczych niemieckich partii Wybory do Bundestagu 2013. Przegląd programów wyborczych
Zapisz się do newslettera
Newsletter