Ankietowe badania warunków pracy w ramach projektu Team Hub
Tekst:

Instytut Spraw Publicznych

Podziel się
Polityka Społeczna Społeczeństwo cyfrowe

Ankietowe badania warunków pracy w ramach projektu Team Hub


W ramach projektu Team Hube (o którym pisaliśmy tutaj)  rozpoczynają się badania ankietowe pracowników sektora e- commerce. 

Projekt Team Hube stawia sobie cel, aby dokonać analizy potrzeb i aspiracji pracowników, obecnych warunków pracy i strategii biznesowych, możliwych inicjatyw związków zawodowych i decydentów w celu kształtowania przyszłości działalności logistycznej, na którą największy wpływ ma rozwój handlu online. Strona www projektu - https://team-hub-project.eu

W Polsce rok 2022 stał pod znakiem szybkich zakupów - tzw. q-commerce (od ang. quick commerce). Inny ważny element to rozwój zaplecza logistycznego- W 2022 roku zostało zrealizowanych kilka ogromnych projektów, które pozwolą na rozwój e-commerce. Jednym z nich jest Fulfillment Center spółki LPP. Magazyn o powierzchni 69 tys. mkw. jest zlokalizowany na terenie Panattoni Park Rzeszów North. Inną inwestycją istotną dla polskiego e-commerce, jest uruchomiony w 2022 r. kompleks logistyczny w Raszynie. W ramach inwestycji powstanie docelowo blisko 55 tys. mkw magazynów.

Link do ankiety, która może zostać wypełniona w języku polskim - https://q.opinioni.net/access/qsurveytk.php?proj=872424&lang=en 

Zapraszamy pracowników sektora e-commerce (zarówno magazyny jak i centra dystrybucyjne; transport i sprzedaż on- line) do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej warunków pracy. 
 
Zapisz się do newslettera
Newsletter